بهتر است بدانید پلتفرم خدماتی راگت، طراحی و پیاده سازی انواع وب سایت و فروشگاه اینترنتی از سراسر کشور را انجام می دهد. آیا شما صاحب یک وب سایت اینترنتی هستید و یا قصد سفارش طراحی سایت را دارید؟! برای گروه دیجیتال مارکتینگ راگت تفاوتی ندارد؛ اما برای شما دوست عزیز چطور؟! به نظر شما آیا همه چیز به داشتن یک وب سایت خلاصه می شود؟! طراحی سایت با وردپرس بهتر است یا طراحی سایت کد نویسی شده؟ چه مواردی برای طراحی سایت اهمیت دارد و اینکه هزینه خدمات طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟! با راگت همراه باش تا پاسخ این سوال و 10 نکته که قبل از سفارش طراحی سایت حتما باید درباره آن اطلاعات داشته باشید را بدانید.

# طراحی سایت در اصفهان # طراحی سایت در تهران #طراحی فروشگاه اینترنتی #طراحی سایت با وردپرس

تعریف کلی وب سایت

دست کم ، چند میلیارد نفر در سراسر دنیا و میلیون ها ایرانی با “تعریف کلی” وب سایت و فروشگاه اینترنتی آشنا هستند و محال است که تا کنون حد‌اقل یک بار از یک وب سایت آنلاین دیدن نکرده باشند. مثلا صاحبین کسب و کار در حدود ده یا پانزده سال پیش وقتی اولین بار از یک وب سایت اینترنتی بازدید کرده و آنرا را امکان سنجی نمودند، از چیزی که با آن روبرو شدند استقبال نموده و مایل بودند صاحب یک وب سایت آنلاین باشند. 

آنها خوشحال بودند که مخاطبین و مشتریان می توانند بطور دائمی و بیست و چهار ساعته به کسب و کارشان دسترسی داشته باشند.

بسیار لذت بخش است که حتی مواقعی که در مسافرت هستید و می خواهید گوشی تلفن خودتان را کنار بگذارید، افراد مختلف بتوانند به واسطه وب سایت شما از کسب و کارتان بازدید نموده و برایتان پیام بگذارند. البته همین دسترسی بیست و چهار ساعته؛ مهم ترین مزیت رقابتی یک وب سایت اینترنتی با سایر روش های ارتباطی است و نیاز به طراحی سایت را نه تنها برای کسب و کارها بلکه برای هر شخص، به امری لازم مبدل نمود! واقعا چرا به طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی نیاز داریم؟! اینجا باهم مرور می کنیم

با کلیک روی نقشه؛ خدمات دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت راگت را در کل ایران تجربه کن!

  1. یک وب سایت ” خوب “همیشه آنلاین است و از سراسر دنیا به آن دسترسی وجود دارد.
  2. طراحی سایت به روش های مختلفی مانند برنامه نویسی و یا با CMS آماده انجام می شود.
  3. سرعت – امنیت – رابط کاربری مناسب و در دسترس بودن از مهم ترین ویژگی های یک وب سایت خوب است.

ظهور موتورهای جستجو و تحول در دنیای وب سایت ها

در اندک زمانی پس از ورود اینترنت درایران، شبکه وب منفجر شد! بله اینترنت واقعا منفجر شد و هزاران وب سایت اینترنتی به وجود آمده و آنلاین شدند تا بتوانند خدمات و محصولاتشان را به سراسر دنیا معرفی کنند.  

جف بیزوس با آمازون شروع کرده بود و میلیون ها کارآفرین نیز مانند او هدف های بزرگی از طراحی سایت داشتند. با گسترش وب ، دنیای جدیدی به وجود آمد. موتورهای جستجو مانند یاهو – گوگل – MSN  و ده ها موتور جستجوی اینترنی دیگر نیز مانند یک قهرمان ظاهر شدند تا به کاربران اینترنت کمک کنند. هر کاربر می توانست درخواست خودش را در اینترنت جستجو کرده و نتایجش را در وب سایت مشاهده نماید و این آغاز کار موتورهای جستجو بود.

کاربران مشتاقانه از محیط وب سایت استقبال کردند

پس از ظهور موتورهای جستجو، کاربران حق انتخاب پیدا کردند. آنها قبلا به واسطه یک کارت ویزیت و دیدن نشانی اینترنتی وب سایت مورد نظر به آن مراجعه می کردند؛ اما وقتی جستجوگر وب آمد به خاطر امکانات شگفت انگیز و دقت بالائی که داشت خیلی زود محبوب شد و به کاربران وب ، حق جستجو و انتخاب داد. از آن پس همه کاربران تمایل داشتنتد نیازهای خودشان را در اینترنت جستجو کرده و برندها یا کسب و کارها را با یکدیگر مقایسه کنند.

وقتی گوگل آمد همه چیز تغییر کرد

جوستجوگر گوگل در موازات با فعالیت های یاهو و MSN  به سرعت در حال پیشرفت بود. به طوری که خیلی زود دنیا را فرا گرفت. البته گوگل فقط یک موتور جستجو نیست بلکه یک پلتفرم است. گوگل صدها نرم افزار و خدمات تحت وب را اداره کرده و از طریق موبایل و دستک تاپ در اختیار کاربران قرار می دهد. 

جدا از اهداف تجاری گوگل که از نظر برخی افراد، موزیانه و یا جاسوسی به نظر می رسد اما این ابرقدرت دنیای فناوری به فکر توسعه و افزایش درآمد است. گوگل از همان ابتدا می دانست که پرسونال برندینگ از اهیمت خاصی برخوردار است، پس توانست به طور هوشمندانه ای به عنوان بهترین موتور جستجوی اینترنتی جا بیفتد و به کمک  گوگل ادوردز  اکنون میلیارد ها دلار دلامد دارد .

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی به انتخاب کاربران خیلی کمک کرد. قابل جستجو شدن نیاز افراد و سپس به نمایش درآمدن وب سایت های مرتبط در دریف های موازی ( نتیجه جستجو ) باعث می شود که کاربران اینترنت به ملاقات با کسب و کارهای انلاین، تمایل نشان دهند. برای همین است که طراحی وب سایت و داشتن فروشگاه اینترنتی برای همه ضروری است. حتی طراحی سایت برای هنرمندان و چهره های سرشناس می تواند جالب انگیز باشد.

# طراحی سایت در اصفهان # طراحی سایت در تهران #طراحی فروشگاه اینترنتی #طراحی سایت با وردپرس

گوگل بازار را تغییر داد و حاکم شد

وقتی گول دنیای جستجوی اینترنت را تسخیر کرد، تقریبا همه شوکه شدند. گوگل در سمینارها و همایش های گوناگون، درصد تعامل کاربران با وب سایت های کوچک و بزرگ را به صورت گزارش های ویژه ای اعلام می کرد. اعداد و ارقام بازدید از یک یا چند وب سایت و جستجوی میلیونی کلمات کلیدی، شوکه کننده و وسوسه انگیز بود! دنیا عوض شد و آدمها نیز تغییر کردند. گاردهای بسته مردم که با اینترنت مخالفت میکرد، اکنون با روی خوش از امکانات طراحی سایت و خدمات مبتنی بر وب استقبال نمود. 

البته افرادی نیز به طرز موزیانه به فکر افتادند تا یک سایت طراحی کنند و به واسطه تقلب و فریب موتورهای جستجو، توجه کاربران را به سمت خودشان جلب نمایند. افراد متقلب اوایل موفق بودند اما خیلی زود همه چیز تغییر کرد. گوگل با الگوریتم های هوشمند و به کمک هوش مصنوعی توانست راه های تقلب و سوء استفاده را ببندد. 

گوگل متقلب ها را جریمه کرد و آنها را از نتایج جستجو حذف نمود ، سپس آن چیزی که واقعا با جستجوی کاربر مطابقت داشت و دیگران نیز به آن تمایل نشان داده بودند را در معرض نمایش عموم متقاضیان قرار داد. داستان سئو حرفه ای نیز از اینجا آغاز شد. طراحی سایت مطابق با استانداردهای سئو گوگل یعنی یک وبگاه کاربر پسند و معلوم الحال ! 

سئو می تواند کاربران موثر را از طریق شبکه جهانی اینترنت با وب سایت مورد نظرشان پیوند دهد.

آیا سئو کفایت می کند؟!

الگوریتم های هوشمند با کمک هوش مصنوعی موتورهای جستجو را هدایت می کند و گاها همه چیز را در حد هوش و ذکاوت انسانی و با سرعت بیشتر درک می کنند. گوگل حداقل در ایران و منقطه خاورمیانه به عنوان اولویت موتورهای جستجو شناخته شده است. این شرکت تا سال 2021 حدود 500 قانون رسمی و غیر رسمی برای سئو فاکتور کرده است. بعضی از آنها شرط اصلی و لازم هستند و برخی از قوانین سئو ، تفاوت وب سایت های خوب و متوسط را تمیز می دهد. البته با وجود بسیاری از الگوریتم ها و هوشمندی زیرکانه ای که در روند گزینش موتورهای جستجو وجود دارد، رعایت نکردن برخی از قوانین هنوز هم خطرناک بوده و ممکن است وب سایت را دچار جریمه های دستی و الگوریتم گوگل نماید.

آیا از سئو تجربه خوبی دارید؟!

اگر هنوز از طراحی سایت و سئو خاطره خوبی ندارید و یا نتیجه مطلوب را حاصل نکرده اید؛ این فاجعه است چون هر روز میلیون ها کاربر ایرانی از وب استفاده می کنند که دقیقا به دنبال هدف خاصی هستند. قطعا جای کسب و کار شما در نتایج درخواست های آنها خالی است . 

به نظر شما، صفحه اول گوگل کفایت می کند ؟! ماراتون صفحه اول هنوز هم جذاب است و همچنان ادامه دارد اما رتبه اول گوگل همیشه پاسخگو نیست! فاکتورهای مهم دیگری وجود دارد که حتی کسانی که صفحات اول گوگل را فتح نموده از آن بی اطلاع هستند و یا از توجه به آن امتناع می ورزند. راگت آماده است تا شما را در زمینه بازاریابی اینترنتی از طریق سایت یاری رساند. اما خدمات طراحی سایت با کمک هوش مصنوعی راگت برای کدام افراد مناسب است؟!

  • اشخاصی که هنوز شرکت طراحی سایت مورد نظرشان را انتخاب نکرده اند.
  • کلیه افراد و شرکت هایی که از کیفیت و کارائی وب سایت خودشان ناراضی هستند.
  • کسانی که صفحه اول گوگل را تجربه نموده اما بازخورد کم یا نا مناسبی دارند.
  • همه افرادی که وب سایت آنها ( در ده‌ها کلمه ) صفحه اول گوگل است.

کاربران وب کجا هستند؟!

  • + آیا سایت من خوب است و سئو خوبی دارد؟ پروژه سئو سایت تمام شده؟!
  • – من وب سایت شما را به صفحه اول گوگل آوده ام کار من تمام شده و این پروژه عالی خدمت شما! 
  • + این تجربه خوبی نیست! وب سایت من صفحه اول گوگل است پس کابران کجا هستند؟!

همه اینها موارد چالش بر انگیزی هستند که صاحبان کسب و کارهای آنلاین با آن سر و کار دارند! آیا همه کسب و کارهای اینترنتی موفق هستند؟! ین سوالی است که راگت پاسخ می دهد. پس همین الان فرم مشاوره کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ راگت ( هوشمند ) را پر کن.

طراحی سایت یا راه اندازی پیج اینستاگرام کدام بهتر است ؟!

گوگل و فیسبوک بازار قدرتمندی از خدمات و تبلیغات را در دست دارند. یکی از آنها با خدمات مبتنی بر وب و دیگری با ارائه خدمات شبکه های اجتماعی توانسته سهم وسیعی از کاربران را جذب نموده و درآمدهای نجومی را بدست آورند. اگرچه فضای وب و میزبانی سایت یک تجربه فوق العاده را به ارمغان می آورد اما معرفی خدمات و محصولات از طریق شبکه های اجتماعی و راه اندازی و مدیریت پیج اینستاگرام نیز یک فرصت بی نظیر است.

راه اندازی پیج اینستاگرام و طراحی سایت هر دو مفید است

اینستاگرام به شما کمک می کند تا کاربرانی که فقط برای سرگرمی در شبکه های اجتماعی پرسه می زنند را با برند، کسب و کار یا خدمات خودتان آشنا کنید. آمارها نشان می دهد از هر پنج نفر کاربر اینستاگرام قطعا یک نفر علاقه مند به بررسی برند ، مشاهده انواع محصولات و خدمات و یا بررسی علایق سایر مردم است و حدود نیمی از این افراد به مشتری وفادار تبدیل می شوند. 

اگر از پتانسیل شبکه های اجتماعی غافل شوید قطعا از سایر رقبای خودتان عقب می مانید. یک وب سایت خوب و یک ساختار شبکه های اجماعی به برند شما هویت بخشیده و ارتباط نزدیکیرا با انواع مخاطب برقرار می کند. دوست عزیز همین الان فرم مشاوره رایگان با کارشناس اینستاگرام را تکمیل کن تا باتو تماس بگیره و راهنمائیت کنه. این یه فرصت رایگان و بی نظیره پس از دستش نده موفق باشید.

# دیجیتال مارکتینگ سایت در اصفهان  # طراحی سایت در اصفهان  # طراحی سایت در تهران  #طراحی فروشگاه اینترنتی # طراحی سایت با وردپرس

WeCreativez WhatsApp Support
لطفا سوال یا پیام خودتون را بنویسید تا از مشاوره رایگان کارشناس در واتساپ بهره مند شوید
? سلام دوست عزیزم خوبی ؟