آموزش

آموزش راگت به همراه توضیحات هر رسانه و نحوه استفاده از آن برای صاحبین کسب و کار

با راگت مشاور و مدیر تبلیغاتی کسب و کار خود شوید

راگت موتور جست و جوی کلیه آگهی ها و تبلیغات دارای هوش مصنوعی است.
در راگت میتوانید تمامی رسانه های تبلیغاتی را مشاهده کنید و اطلاعات جامعی از هرتبلیغ به دست آورید . این موتور جست و جو به شما کمک میکند تا متناسب با شغل خود بهترین تبلیغ را بیابید.
ویژگی کلی راگت این است که شما به عنوان مدیر یک کسب وکار با انواع تبلیغات آشنا شده و با در نظر گرفتن مزیت های هر رسانه نسبت به سایر رسانه ها میتوانید اقدام به تبلیغات در آن رسانه کنید .
این جامعیت تبلیغاتی نه تنها شما را از مشاورین تبلیغاتی بی نیاز میکند. بلکه شما با بررسی اطلاعات هر رسانه و تبلیغ ، تبدیل به یک مشاور یا مدیر تبلیغاتی در صنف خود خواهید شد. هیچکس به اندازه ی مدیر یک کسب و کار از چالش های صنف خود مطلع نیست. شما با استفاده از راگت و اطلاعات مجله تبلیغاتی موجود در آن به یک مدیر تبلیغاتی تبدیل خواهید شد . لازم به ذکر است هوش مصنوعی راگت هم با توجه به محصولات،خدمات و صنف شما رسانه هایی که تبلیغ در آن بازدهی بهتری دارد را به شما معرفی میکند .
متخصصان و مشاوران تبلیغاتی ما به روز ترین ، موثر ترین ومرسوم ترن روش های تبلیغاتی را در اختیار شما قرار میدهند. تا با استفاده از آن بتوانید جذب مشتری کرده و برندتان را معرفی کنید.
در آینده ی نزدیک با تکامل هوش مصنوعی راگت منتظر تحولی شگرف در صنعت تبلیغات باشید
در مبحث بعدی : قابلیت های راگت را حتما بخوانید

قابلیت های راگت :
1 – بانک جامع تبلیغات محیطی ، تعرفه ها و دریافت اطلاعات جامع از این رسانه.
2 – بانک جامع تبلیغات اینترنتی ، تعرفه ها واطلاعات این نوع تبلیغ .
3 – بانک جامع تبلیغات در رسانه های صوتی و تصویری.
4 – بانک جامع تبلیغات چاپی و تعرفه های آن اعم از طراحی و تعرفه های هر چاپخانه ها.
5 – بانک جامع تبلیغات در انواع مطبوعات به همراه تعرفه تبلیغات آن.
6 – نمایش رویداد ها و کمپین ها، سمینار ها و نمایشگاه های موجود در هر منطقه.
7 – بانک جامع کانون های اگهی وتبلیغات برای همکاری با شما و مشارکت در راگت.
8 – بانک جامع انواع هدایای تبلیغاتی با قیمت آن.
9 – بانک جامع اطلاعات اصناف و مشاغل و لوکیشن آن.
10 – اشتراک گذاری تبلیغات (تبلیغات رایگان در اصناف و مکان های مد نظر شما).
11 – استفاده از هوش مصنوعی برای مشاوره و راهنمایی شما !

راگت قابلیت های شگفت انگیزی برای رشد تجارت شما دارد.
یکی از این قابلیتها روش اشتراک گذاری تبلیغات است که رایگان در اختیار شماست. شما میتوانید در اماکن و فروشگاه های مد نظر خود شغل و حرفه ی خود را تبلیغ کرده و مشتریانی را از مکان مورد نظر جذب کنید.نحوه ی کار به این صورت است که به عنوان مثال شما صاحب یک مکان دارای بازدید مثل باشگاه بدنسازی هستید.که روزانه 300 نفر بازدید کننده دارد. با کلیه مشاغل و اصنافی که به اندازه ی شما، بیشتر از شما و یا کمتر از شما بازدیدکننده دارند میتوانید اشتراک گذاری تبلیغاتی انجام دهید. یک لایت باکس در باشگاه بدنسازی شما نصب میشود که تبلیغ مشاغل دیگر است و یک لایت باکس هم از باشگاه شما در صنف یا مشاغل انتخابی شما نصب خواهد شد. اگر تعداد بازدید شما با مکانی که برای تبلیغ انتخاب میکنید برابر باشد. این تبلیغ رایگان میشود.اگر تعداد بازدید مکانی که در آن لایت باکس نصب میکنید. بیشتر از شما باشد باید ما به تفاوت تعداد بازدید را پرداخت کنید . و اگر تعداد بازدید مکانی که در آن لایت باکس نصب میکنید کمتر از باشگاه شما باشد میتوانیددر مکان دیگری نیز لایت باکس نصب نمایید.به این روش اشتراک گذاری تبلیغات راگت میگویند.در منوی اصلی با کلیک روی راگت یا بانک اطلاعات مشاغل، صنف یا مکان مورد نظر خود را برای اشتراک گذاری تبلیغات انتخاب نمایید.

شما هزینه ای بابت اجاره یا رزرو تبلیغ در مکان مورد نظر پرداخت نمیکنید.
تنها هزینه چاپ بنری که در لایت باکس قرار میگیرد را پرداخت میکنید و هزینه نصب آن در مکان مد نظرتان! این پلن برنز راگت است که کاملا رایگان است.

در پلن سیلور راگت باکس ها فانتزی هستند و جلوه ی خاصی دارد که بابت انتخاب آن هزینه جزیی دریافت میشود .
در پلن طلایی (gold) راگت باکس فانتزی به همراه کارت ویزیت شما یا کارت تخفیف مد نظر شما در مکانی که انتخاب کرده اید ارائه میشود . و بازدید کنندگان میتوانند آنرا دریافت کنند.ارایه کارت ویزیت یا بروشور در این پلن ممکن است . .علاوه بر این در اپلیکیشن و وب سایت راگت در قسمت بانک جامع لطلاعات مشاغل پروفایل شما به همه ی بازدید کنندگان سایت به صورت اگهی ویژه نمایش داده میشود. تا پایان قرارداد اشتراک گذاری تبلیغات، نام و مشخصات پروفایل شما در بالای دسته شغلی شما نمایش داده خواهد شد.